KONST / Litografier / Färglitografi 11887090
nr 1188 7090
Färglitografi
Alexandre Fassianos (f. 1935). Signerad, numrerad 83/99. Motivet: 80x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 4 juni 2018
kl 19:31:22
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)